ПЕРСОНАЛЬНІ ЗНИЖКИ

Про компанию

Про компанию

9-02-2018, 14:43ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЮК" було засновано в травні 2016 року.

Нам вдалось створити мережу гіпермаркетів, поки що маленьку, але вже улюблену багатьма нашими клієнтами. Чому саме ми взяли курс на створення великих магазинів? Все просто! Адже у засновників була мрія, щоб клієнти мали можливість в одному місті придбати все і одразу для всієї родини: одяг, взуття, аксесуари, іграшки, білизну навіть текстиль у свою домівку! А головне, щоб все це було якісним та допомагало зберегти природні ресурси. Саме тому було вирішено торгувати секонд-хендом. Адже для вирощування бавовни витрачаються тонни води,особливо в тих посушливих районах, де її немає і доводиться доставляти туди воду технічно, тоді як поруч люди вмирають від спраги.


Вода потрібна і для процесу вимивання, коли волокно перетворять в пряжу.


Далі йде процес фарбування тканини, де в більшості випадків використовується хімічний склад фарби (щоб вона не змивалася при подальшій експлуатації), яка забруднює стічні і річкові води.


Біля 70 хімічних елементів, що входять в склади фарб для одягу, не можуть вилучатись з води і залишаються там назавжди, завдаючи величезної шкоди екосистемі. При повному циклі виробництва одягу використовується багато токсичних матеріалів (17-20% від загальних індустріальних забруднень): барвники, кислоти, пестициди для вирощування бавовни.


І всі вони повертаються в природу, яка підтримує наше існування. Зростання кількості населення та його потреб прискорюється набагато більшими темпами, ніж заповнюються ресурси Землі. Замислюйтесь скільки ресурсів було витрачено на дизайн речей, їх виготовлення, транспортування, продаж і скільки ще буде витрачено на утилізацію? А скільки тварин було вбито заради моди? Краса дійсно варта жертв?


Підсумок - ви купили річ, яку одягли три рази, а ефект від цього збережеться на багато десятків років. Вихід – магазини секонд-хенду. Купуючи одяг у секонд-хенді, ми споживаю те, що вже зроблено, тобто не платимо за нову шкоду, яку буде завдано планеті.


Світові зірки та просто відомі люди не нехтують купувати у секонд-хендах. Навіть з цього створили новий тренд. Зараз в секон-хендах одягаються Роберт Паттінсон, Шерон Стоун, Кейт Мосс, Деббі Харрі і багато інших відомих особистостей. Так, секонд-хенди набирають популярність серед знаменитостей і тих, хто любить все оригінальне, недороге та якісне, а також має бажання зберегти свою планету для своїх нащадків, саме як ми! Купуючи у нас Ви також можете внести свій вклад в захист навколишнього середовища, оскільки для того, щоб зробити 1 кг одягу, необхідна площа землі, здатна прогодувати 1 людину протягом 3 тижнів. Для виготовлення 1 кг одягу (плаття, футболка і штани) витрачається 10 000 л води, пів кілограма добрив і 0,02 кг пестицидів. Також при виробництві в атмосферу викидається 7 кг газів.В наших магазинах Ви зможете знайти одяг відомих брендів від найкращих Європейських постачальників. Перш ніж потрапити на полиці наших магазинів, продукція проходить декілька етапів відбору на кращих фабриках Італії, Німеччини та Австрії. Вся продукція проходить належний санітарний, екологічний та радіологічний контроль і повністю безпечна для використання.


Великою перевагою нашої мережі гіпермаркетів одягу є те, що ви не переплачуєте зайвих коштів, оскільки наша компанія працює з нашими європейськими партнерами напряму, без посередників.
Завітавши до мережі магазинів «ТЮК», Ви можете знайти для себе та своїх близьких різноманітний одяг, взуття, аксесуари, дитячі іграшки та предмети домашнього побуту.
фильмы бесплатно