Як обрати якісну косметику

Як обрати якісну косметику

Вибрати хорошу косметику - той ще квест. Потрібно і з кольором потрапити в ціль, і для шкіри продукти правильно підібрати. Однак є ще один момент, що стосується нашого здоров'я, - якість. Адже мова йде про кошти, які ми використовуємо регулярно.Ось на що варто звернути увагу в першу чергу при виборі будь-якої косметики:

Термін придатності

Очевидно, чи не так? Однак тут є свої нюанси.

Якщо фірма-виробник обіцяє термін придатності товару до трьох років і більше, значить, в ньому закладені консерванти і інші не дуже-то корисні речовини.

Хороша косметика, якщо брати в загальному і цілому, має термін придатності не більше шести місяців.

Склад

Якісні засоби замість шкідливих консервантів в своєму складі містять натуральні речовини: бензойну кислоту, сорбінову кислоту, вітамін Е, екстракт виноградних кісточок, масло жожоба, алое вера. Такий косметичний товар іноді слід зберігати в холодильнику. Цей момент в інструкціях і анотаціях обов'язково обмовляється.

А ось до речовин, які часто зустрічаються в складі і яких варто цуратися, відносяться:

  • Технічне масло (Mineral Oil або Petrolatum), яке може бути причиною висипу і прищів.
  • Пропілен гліколь, який викликає чимало алергічних реакцій та подразнень, а також поява вугрів.
  • Лаурилсульфат натрію. Це засіб, широко використовується в шампунях, гелях для душу, піноутворювачах, - небезпечний компонент препаратів для догляду за шкірою і волоссям. А як миючий засіб він досить слабкий.
  • Гліцерин, який сушить шкіру.
  • ANHYDROUS може потрапляти в дезодорантах.
  • ВНА - інгредієнт, який є серйозним шкірним подразником і руйнівником ендокринної системи.
  • FORMALDEHYDE, який нерідко присутній в косметиці для догляду за нігтями.
  • PETROLEUM DISTILLATE. Він може знаходитися в складі тональних кремів, туші для вій, в помадах, в тому числі і гігієнічних, в парфумерних засобах.
  • FD & CBLUE6, D & C GREEN 1, D & CRED 1, D & CRED 3, FD & CRED3, ACID BLUE 3, ACID YELLOW 3, CI 174160 - токсичні для дитячої шкіри.

Запах

Якісна косметика ніколи сильно не пахне, тобто не має яскраво виражених ароматів. Це ознака того, що продукт з натуральними інгредієнтами. Країна, яка випускає товар. Краще купувати косметику, виготовлену в країнах з схожим кліматом. До таких країн належать: США, Франція, Італія, Німеччина. Взимку будуть до речі кошти з Фінляндії і Канади.

Ціна

Ось що не завжди має значення, так це вартість кошти. Масова косметика виробляється великим тиражем, тому у неї і ціна одного продукту менше, ніж у косметики класу люкс.


Зворотній зв`язок