ТОП-5 міфів в ремонті

ТОП-5 міфів в ремонті

Чи варто довіряти порадників?

Причиною більшості проблем, що виникають в процесі ремонту, стають стереотипи. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, давайте розвіємо найпопулярніші міфи про ремонт:

  • Міф №1. Вигідніше розраховувати вартість роботи бригади за квадратний метр, а не за кошторисом. На роботі будівельників заощадити дуже складно. Не існує середньої вартості за квадратний метр, так як вид ремонтних робіт, стан квартири, використовувані матеріали не можуть бути ідентичними, вартість залежить від кожного конкретного випадку.

  •  Міф №2. Дешевше проводити чорнові роботи з однією бригадою, а чистові - з іншою.Не існує поділ бригад. Важливо, щоб з початку і до кінця один бригадир відповідав за якість проведення ремонтних робіт.

  • Міф №3. Ремонт краще починати після того, як будинок дасть усадку. Найчастіше виною проявилися вад стає неправильна технологія проведення ремонтних робіт. Краще відразу передбачити всі ризики і додатково зміцнити стіни перед чистової обробкою.

  •  Міф №4. Чим якісніше матеріали, тим вони дорожче. Дуже часто буває все навпаки. Купуючи дорогий товар, найчастіше, ви переплачуєте лише за бренд. У виборі товарів можна керуватися тільки власними уявленнями про якість і думкою бригадира, який буде працювати з матеріалом.

  •  Міф № 5. На одних матеріалах не можна економити, а на інших - можна.Насправді, немає ніяких правил і економити можна на всьому. Тут важливіше розбиратися саме в типах всіх цих матеріалів і їх відмінності один від одного, правильно розставляти пріоритети між екномічньстью і надійністю.

Зворотній зв`язок