Від чого залежить здоров'я волосся?

Від чого залежить здоров'я волосся?

Проведені нещодавно британськими вченими дослідження, встановлено, що підвищилася небезпека облисіння сучасних жінок через часто переносяться ними стресових ситуацій. На думку британських вчених, негативні тенденції в розкішності і красі жіночого волосся збільшилися в зв'язку з ростом частого знаходження сучасних англійок в стресовому стані. Стреси непомітно руйнують здоров'я волосся, дуже негативно позначаються на стані шкіри жінки.

Результати опитування більше двох тисяч англійок, вражають. У кожної п'ятої жінки рясно випадає волосся. Жінки, у яких шкіра зіпсована постійними висипаннями на шкірі і прищами складають третю частину опитаних. Від цього вони відчувають дискомфорт, занижують свою самооцінку.

Ініціатором проведення опитування виступила компанія, що займається виробництвом косметики - Vitabiotics. Своєю продукцією компанія прагне не тільки зробити жінок красивими, але і допомогти їм зберегти здоров'я.

Майже половина опитаних англійок (48%) висловили впевненість в тому, що здоров'я шкіри і волосся, знаходиться під впливом неправильну дієту. Від неправильних дієт страждають не тільки волосся, а й весь організм. Але в цій статті ми поговоримо про здоров'я волосся.

Проблеми здорової шкіри і волосся 27% жінок пов'язують з частими стресовими ситуаціями. Крім того, причиною появи і подальшого збільшення проблем з волоссям є недолік точної спеціалізованої інформації про правильний догляд за волоссям - таку думку висловили вчені після проведеного опитування.

Шкіра і волосся людини, як будь-який живий організм реагує на все, що його оточує. І такий фактор, як стан душі жінки теж не обходить його стороною. Здоров'я шкіри і волосся дуже сильно піддається впливу душевного стану жінки.

Отже, формула здоров'я волосся - трохи менше стресових ситуацій.

Зворотній зв`язок