Як вибрати крем для обличчя

Як вибрати крем для обличчя

Перше, з чого слід почати при виборі крему для обличчя - визначитися з типом шкіри. Вона може бути суха, жирна, нормальна або комбінована. Найідеальніший варіант - нормальна шкіра обличчя. Для цього типу характерна гарна, в міру зволожена, гладка, пружна шкіра без жирного блиску і розширених пор. Щоб зберегти шкіру в такому стані, крем повинен бути досить легким, зволожуючим. Надлишок поживних речовин може порушити водно-жировий баланс, тому для нормальної шкіри обличчя не підійдуть жирні креми, призначені для сухої шкіри.

Жирна шкіра на вигляд здається дуже щільною, блискучою, для неї характерні розширені пори і як наслідок - вугрі. Основна функція кремів для жирної шкіри - вбирати в себе надлишки шкірного сала і підсушувати шкіру. З функцією підсушування добре справляються косметичні спирти і цинк. Добре, якщо до складу крему для обличчя входять трав'яні екстракти, які мають заспокійливу і знімає запалення ефектом. Це можуть бути екстракт ромашки, календули або алое. Часто в кремі для жирної шкіри можна виявити частинки крохмалю, за рахунок якого утворюється матирующий ефект, так як крохмаль вбирає в себе надлишки шкірного жиру. Жирна шкіра буде виглядати здоровішими, якщо до складу крему будуть входити антисептики. Адже на поверхні жирної шкіри швидко розмножуються бактерії, від цього виникають прищі і вугрі. Антисептики дозволяють впоратися з цією проблемою.

Суха шкіра виглядає рівною, гладкою, красивою, на ній практично не буває прищів. До недоліків сухої шкіри відноситься те, що вона схильна до лущення і ранній появі зморшок, тому вона потребує постійного харчуванні та зволоженні. У кремах для сухої шкіри зазвичай присутні спеціальні косметичні жири, які розгладжують і живлять шкіру, рослинні масла, гліцерин та інші елементи. Особливу важливість має гіалуронова кислота, що відповідає за утримання вологи в шкірі. За текстурі крем для сухої шкіри здається набагато важче і жирніше, ніж для жирної або нормальної.

Найпоширеніший тип - комбінована шкіра. Я теж відношу себе до цього типу, тому що в області чола і носа шкіра у мене зазвичай здається жирної, а на щоках - нормальної або сухої (в залежності від пори року). Сучасні крему для комбінованої шкіри поєднують в собі одночасно як підсушують, матирующие елементи, так і зволожуючі, які утримують вологу.

Крім того, що крем для обличчя підбирається в залежності від типу шкіри, бажано також, щоб в косметичці кожної жінки були присутні денні та нічні креми.

Денний крем зазвичай легший за текстурою, добре вбирається, не залишає жирного блиску. Його можна використовувати під макіяж. При виборі денного крему для обличчя я завжди дивлюся, щоб в складі крему були присутні SPF-фільтри. Захищати шкіру від сонця дуже важливо, тому що під впливом шкідливих сонячних променів шкіра швидше починає старіти і на ній можуть з'явитися пігментні плями. Крему з SPF-захистом я застосовую як влітку, так і взимку, тільки влітку я вибираю більш високий рівень захисту.

Нічний крем набагато жирніше, так як його основною функцією є живлення шкіри корисними елементами під час нашого сну. Відомо, що поки ми спимо, шкіра набагато краще сприймає поживні процедури і відновлюється. Я поки не користуюся нічними кремами, так як мені вистачає легкого зволожуючого крему. Косметологи рекомендують починати розділяти денні та нічні креми після 30 років.

Зворотній зв`язок